Trwają przygotowania do wymiany……

Trwają przygotowania do wymiany……

Aktualności Comments Off 50

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP trwają przygotowania młodzieży do międzynarodowej wymiany projektu „W dobrym klimacie” w ramach Programu Erasmus+ w ramach Akcji 1. Mobilność edukacyjna w sektorze Młodzież . W projekcie bierze udział 20 młodych osób z Polski i Rumuni. Wymiana młodzieży w Tarnowie rozpocznie się już 4 kwietnia. Cały projekt poświęcony jest ekologii.

Uczestnicy projektu z grupy polskiej przygotowywali  informacje na temat działań podejmowanych na rzecz ochrony środowiska w swoich krajach, aby móc je potem zaprezentować podczas wymiany. Podczas spotkań rozmawiali także na temat wybranych elementów sztuki ludowej regionu, a także kultury, tradycji i potraw Polski. Zostały rozdzielone zadania i obowiązki pomiędzy poszczególnych uczestników. Omówione zostały tematy warsztatów, padły propozycje prezentacji podczas wieczorka kultury polskiej. Stworzona została prezentacja dotycząca wybranych elementów kultury polskiej, świąt i potraw. Poznali także wybrane elementy dotyczące kraju partnerskiego, jego historii, geografii i elementów związanych ze świętami.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Erasmus+ w ramach Akcji 1. Mobilność edukacyjna w sektorze Młodzież.

Tekst: Agnieszka Hajduk

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij