XXII Ogólnopolski Konkurs Papieski: „Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę!” – Święty Jan Paweł II

XXII Ogólnopolski Konkurs Papieski: „Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę!” – Święty Jan Paweł II

Aktualności Comments Off 91

Komenda Główna OHP wraz z Małopolską Wojewódzką Komendą OHP podobnie jak w latach ubiegłych organizuje XXII Ogólnopolski Konkurs Papieski. Temat pracy brzmi: Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę!”

Głównym celem konkursu ukazanie wartości życia w harmonijnej i szczęśliwej rodzinie opartej na małżeństwie.

W konkursie mogą wziąć udział uczestnicy Ochotniczych Hufców Pracy w każdym wieku oraz młodzież szkolna (ur. w 2002 r. i młodsza). Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy konkursowej w jednej lub w obydwóch kategoriach: praca plastyczna oraz praca fotograficzna – każdy uczestnik może przesłać na konkurs 2 prace, praca musi być wykonana samodzielnie.

Praca plastyczna może być wykonana dowolną techniką, w formacie min. A3, praca fotograficzna może zostać wykonana dowolna techniką, barwną lub czarno-białą. Zmiany typu fotomontaż, są niedopuszczalne. Minimalny format zdjęć: 15×21 cm.

Serdecznie zachęcamy naszą młodzież do udziału w konkursie.

Termin nadsyłania prac do 6 maja 2022r.

Powiadomienie laureatów o wynikach do 18 maja 2022r. Gala finałowa odbędzie się w Wadowickim Centrum Kultury 31 maja 2022r.

Opracowała: Urszula Ujek

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij