<strong>XXII Ogólnopolski Konkurs Papieski „Przyszłość ludzkości idzie poprzez rodzinę”</strong>– Święty Jan Paweł II

XXII Ogólnopolski Konkurs Papieski „Przyszłość ludzkości idzie poprzez rodzinę”– Święty Jan Paweł II

Aktualności Comments Off 200

Komenda Główna OHP wraz z Małopolską Wojewódzką Komendą OHP podobnie jak w latach ubiegłych, organizuje Ogólnopolski Konkurs Papieski Przyszłość ludzkości idzie poprzez rodzinę. Młodzież tarnowskiego CKiW OHP chętnie wzięła udział w konkursie. Uczestnicy mieli możliwość wykonania pracy plastycznej lub fotograficznej. Wykonano 2 prace plastyczne 3 prace fotograficzne za pomocą aparatu cyfrowego.

Celem tegorocznego konkursu jest ukazanie wartości w harmonijnej i szczęśliwej rodzinie opartej na małżeństwie. Wskazanie rodziny jako bezpiecznego i pełnego miłości środowiska dla dzieci, osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Przypomnienie i wskazanie młodzieży ponadczasowych i uniwersalnych warości płynących z nauczania Świętego Jana Pawła II oraz ukazanie ważnych słów, które należy zawsze strzec: „proszę”, „dziękuję” i „przepraszam”.

Rozwijanie wśród młodzieży wrażliwości estetycznej, wyobraźni i aktywności twórczej  w dziedzinie plastyki i fotografii oraz rozbudzanie pasji artystycznych młodego pokolenia.

Opracowała: Urszula Ujek

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij