CELNE STRZAŁY W MYŚLENICACH

CELNE STRZAŁY W MYŚLENICACH

Aktualności Comments Off 60

Wojewódzkie Mistrzostwa OHP w Strzelectwie Sportowym odbyły się 02 czerwca 2022 r. w Myślenicach. Organizatorami zawodów był Hufiec Pracy  6-10 z Myślenic oraz Małopolska Wojewódzka Komenda OHP.

Podobnie jak w ubiegłych latach do udziału w zawodach zaproszono dwuosobowe reprezentacje jednostek organizacyjnych Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP oraz dwuosobowe reprezentacje Centrów Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie oraz Szczawnicy-Jabłonce. Do strzeleckich zmagań przystąpiło łącznie kilkanaście drużyn. Zawodnicy oddawali 13 strzałów, z których do punktacji zaliczano 10 najlepszych. W rozstrzygnięciu zawodów najlepszą drużyną okazała się reprezentacja CKiW w Tarnowie, która otrzymała główne trofeum zawodów Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. W klasyfikacji indywidualnej reprezentanci CKiW OHP w Tarnowie uplasowali się: Jarosław Czaja na miejscu III, Klaudia Staniszewska na miejscu VI.  Wśród nagród znalazły się  puchary, dyplomy i upominki rzeczowe.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij