CKiW OHP w Tarnowie Regionalnym Punktem Informacyjnym na kolejny rok

CKiW OHP w Tarnowie Regionalnym Punktem Informacyjnym na kolejny rok

Aktualności Comments Off 43

Bardzo miło nam ogłosić, iż CKiW OHP w Tarnowie w dalszym ciągu będzie pełnić funkcję Regionalnego Punktu Informacyjnego Narodowej Agencji Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności . W dniach 19-20.09.2022 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, które miało miejsce w Warszawie, gdzie m.in. zostały przedstawione nowości w programach Erasmus + oraz Europejskim Korpusie Solidarności. Uczestnicy wysłuchali również prelekcji na temat Międzynarodowych konkursów branżowych WorldSkills i Euroskills.

Przypominamy, iż Regionalny Punkt Informacyjny przy CKiW OHP w Tarnowie otwarty jest codziennie w godzinach 7.45-15.45. Telefonicznie informację można uzyskać pod numerem 14 621 72 35 wew. 122 lub za pośrednictwem poczty email: p.goc@ckiw-tarnow.ohp.pl  

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij