Turniej Strzelecki z broni pneumatycznej            „O Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie”.

Turniej Strzelecki z broni pneumatycznej „O Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie”.

Aktualności Comments Off 59

W ramach obchodów 104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, od kilkunastu lat w Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie jest organizowany Turniej Strzelecki z broni pneumatycznej „O Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie”. Do udziału w zawodach, poza drużyną gospodarzy zaproszono trzyosobowe reprezentacje wraz z opiekunami, zaprzyjaźnionych szkół regionu tarnowskiego Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych im. Tadeusza Kościuszki w Tarnowie, Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu, Branżowa Szkoła I st. im. 16 Pułku Piechoty Ziemi Tarnowskiej w Zespole Szkół Niepublicznych w Tarnowie. Turniej był realizowany na strzelnicy CKiW OHP w Tarnowie. Uczestnicy zawodów oddawali po trzy strzały próbne, następnie 5 strzałów zaliczanych do punktacji zawodów. Ocena wyników prowadzona była w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej. Indywidualnie najlepszymi strzelcami zawodów okazali się:

Kacper Gądek (z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu) – I Miejsce

-Bartłomiej Zych (z Zespołu Szkół Budowlanych w Tarnowie) – II Miejsce

-Igor Ciurka (z Zespołu Szkół Budowlanych w Tarnowie)  – III Miejsce.

Największą liczbę punktów w klasyfikacji drużynowej uzyskała reprezentacja Branżowej Szkoły I st. im. 16 Pułku Piechoty Ziemi Tarnowskiej w Zespole Szkół Niepublicznych w Tarnowie, zdobywając tym samym główne trofeum turnieju „Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie”. Najlepsi strzelcy zostali uhonorowani złotym, srebrnym i brązowym medalem oraz okolicznościowym dyplomem, a wszystkim zawodnikom wręczono pamiątkowe medale, dyplomy oraz słodkie upominki.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij