Wyniki konkursu plastycznego na najpiękniejszą  kartkę Bożonarodzeniową oraz wręczenie Nagród Uczestnikom.

Wyniki konkursu plastycznego na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową oraz wręczenie Nagród Uczestnikom.

Aktualności Comments Off 49

Kiedy opiekunowie Kolorowego Kółka zorganizowali konkurs plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową młodzież chętnie wzięła udział w tym przedsięwzięciu. Konkurs był organizowany przez Komendę Główną OHP wraz z Krajowym Duszpasterstwem OHP, konkurs był adresowany do wszystkich uczestników. Każdy uczestnik mógł zgłosić się do udziału w konkursie.

 Na konkurs wpłynęło 10 prac, młodzież za pomocą różnych technik ozdabiała kartki świąteczne. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie przy ocenie prac ponieważ wszystkie prace były piękne i wyjątkowe.

Przedstawiamy autorów następujących prac:

I miejsce – Julita Mróz

II miejsce – Jakub Subocz

III miejsce – Magdalena Burchart

Wyróżnienie: Magdalena Kajmowicz

Dziękujemy również za udział w konkursie uczestnikom: Angelice Szczepańczyk, Amelii Cygan, Martynie Sowa, Wiktorii Rylskiej, Kamilowi Nalepce i Oliwierowi Koniecznemu.

Nagrody naszym laureatom wręczył Kierownik Internatu Pan Marek Słowik oraz Dyrektor CKiW OHP w Tarnowie Pan Mariusz Haba i Wicedyrektor Pan Grzegorz Krupa podczas spotkania Wigilijnego.

Nagrodzone prace zostały zakwalifikowane i wysłane na Ogólnopolski Konkurs zorganizowany przez Komendę Główną OHP oraz Krajowe Duszpasterstwo OHP. 

Pozostałe prace naszych uczestników można obejrzeć na wystawie w Internacie. Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom ale także Wszystkim Naszym Uczestnikom zaangażowanym w udział w konkursie.

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysłanie kartek świątecznych. Kartka świąteczna może mieć różne formy. Nasza młodzież przedstawiła, że najpiękniejsze kartki to te wykonane własnoręcznie z życzeniami płynącymi prosto z serca. 

Opiekunowie Kolorowego Kółka: Katarzyna Krzyżak, Urszula Ujek

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij