„Ślub jak z bajki” – Konkurs ogólnopolski

„Ślub jak z bajki” – Konkurs ogólnopolski

Aktualności Comments Off 67

W dniu 23.03.2023 odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu „Sprawny w zawodzie 2023” w kategorii fryzjer którego tematem przewodnim był „Ślub jak z Bajki”

W rywalizacji z wyłonionymi w etapie wewnętrznym reprezentantami poszczególnych jednostek OHP województwa małopolskiego, CKiW OHP w Tarnowie reprezentowały:

Sara Gawlikfryzjerka

Klaudia Staniszewska – modelka

Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i  wymagań od uczestników umiejętności praktycznych ( wykonanie fal, trwałej i loczków oraz fryzury konkursowej)  i wiedzy teoretycznej (test w formie pisemnej).

Miło nam poinformować o zdobyciu przez nasza reprezentantkę Sarę Gawlik – Nagrody Publiczności za najpiękniejszą fryzurę oraz zajecie III miejsca w klasyfikacji konkursowej –  GRATULACJE !

Szczególne podziękowania należą się również Instruktorowi PNZ Pani Danucie Herduś za perfekcyjne przygotowanie uczestniczek.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij