<strong>XXIII Ogólnopolski Konkurs Papieski „Wolności nie można posiadać, wolność trzeba stale zdobywać”– Święty Jan Paweł II</strong>

XXIII Ogólnopolski Konkurs Papieski „Wolności nie można posiadać, wolność trzeba stale zdobywać”– Święty Jan Paweł II

Aktualności Comments Off 168

Komenda Główna OHP wraz z Małopolską Wojewódzką Komendą OHP podobnie jak w latach ubiegłych organizuje XXIII Ogólnopolski Konkurs Papieski. Temat pracy brzmi: „Wolności nie można posiadać, wolność trzeba stale zdobywać”– Święty Jan Paweł II.

Głównym celem konkursu jest uświadamianie młodym ludziom, że „ Wolność jest dla człowieka wielkim darem i wielką wartością…”

W konkursie mogą wziąć udział uczestnicy Ochotniczych Hufców Pracy w każdym wieku oraz młodzież szkolna (ur. w 2003 r. i młodsza). Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy konkursowej w jednej lub w obydwóch kategoriach: praca plastyczna oraz praca fotograficzna – każdy uczestnik może przesłać na konkurs 2 prace, praca musi być wykonana samodzielnie.

Praca plastyczna może być wykonana dowolną techniką, w formacie min. A3, praca fotograficzna może zostać wykonana dowolna techniką, barwną lub czarno-białą. Zmiany typu fotomontaż, są niedopuszczalne. Minimalny format zdjęć: 15×21 cm.

Serdecznie zachęcamy naszą młodzież do udziału w konkursie, prace można składać w pokoju wychowawców w internacie do 24.04.2023 r.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij