Festiwal Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP „Wiosna Kulturalna 2023”- kategoria plastyczna.

Festiwal Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP „Wiosna Kulturalna 2023”- kategoria plastyczna.

Aktualności Comments Off 43

Aby umożliwić uczestnikom Ochotniczych Hufców Pracy zaprezentowanie swoich artystycznych talentów, Małopolska Wojewódzka Komenda OHP wraz z Ośrodkiem Szkolenia i Wychowania w Trzebini zorganizowała Festiwal Twórczości Artystycznej „Wiosna Kulturalna 2023”. Młodzież mogła zaprezentować się w dwóch kategoriach: prezentacja plastyczna oraz prezentacja sceniczna.

W pierwszej kategorii tarnowskie Centrum reprezentowali Sylwia Świątek która przygotowała pracę plastyczną „Tulipan na desce” namalowanego farbami akwarelowymi, Angelika Szczepańczyk przygotowała pracę plastyczną „ Podkładka z gliny z kwiatowym motywem” malowanie gotowego motywu kwiatowego na glinie samoutwardzalnej z wykorzystaniem farb plakatowych i uczestnik Grzegorz Kusior przygotował pracę plastyczną „ Jajko ze sznurka na korze z drzewa” rękodzieło zostało wykonane za pomocą styropianowego jajka owiniętego sznurkiem z wykorzystaniem kory z drzewa. Pomimo iż nie udało się zdobyć miejsca to serdecznie dziękujemy naszej Wspaniałej Młodzieży za zaangażowanie się w pracę i udział w konkursie, jednocześnie gratulując pozostałym uczestnikom konkursu.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij