Trójbój Obronny o Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie – dla upamiętnienia 83 rocznicy Zbrodni Katyńskiej

Trójbój Obronny o Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie – dla upamiętnienia 83 rocznicy Zbrodni Katyńskiej

Aktualności Comments Off 41

W dniu 25 kwietnia 2023 na terenie Centrum Kształcenia I Wychowania OHP w Tarnowie  odbył się cykliczny Trójbój Obronny o Puchar Dyrektora CKiW w Tarnowie. Celem imprezy było : kształtowanie  postaw patriotycznych i obywatelskich, popularyzacja strzelectwa sportowego i sprawności fizycznej, propagowanie wśród młodzieży sportowej rywalizacji i dyscypliny, integracja młodzieży różnych środowisk.

Jak co roku do  udziału w konkursie zaproszone zostały reprezentacje placówek oświatowych regionu tarnowskiego, w których realizowana jest edukacja młodzieży w klasach o profilach wojskowych .

W ramach rozgrywek sportowych przeprowadzono rywalizację  w czterech dyscyplinach: strzelaniu do tarczy, z broni pneumatycznej, rzucie granatem do celu oraz sznurowaniu żołnierskiego buta na czas. Powołany przez CKiW OHP w Tarnowie skład sędziowski  przyznawał zgodnie z Regulaminem Zawodów punkty poszczególnym zawodnikom, oraz  dokonał klasyfikacji zespołowej. 

Laur zwycięstwa i główną nagrodę trójboju – Puchar Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie –  zdobyła  drużyna  Zespołu Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij