Projekt “Aktywni Górą!” – diagnoza kompetencji społecznych dla uczestników.

Projekt “Aktywni Górą!” – diagnoza kompetencji społecznych dla uczestników.

Aktualności, Projekty UE Comments Off 71

„Aktywni Górą!” czyli projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach europejskiego Funduszu Społecznego w CKiW OHP w Tarnowie posuwa się coraz bardziej do przodu. W ramach  tego projektu przeprowadzamy z uczestnikami pełen program wsparcia w celu uzyskania jak najbardziej optymalnych efektów osobistego i zawodowego rozwoju, w związku z powyższym  w dniu 26 kwietnia, 20  uczestników wzięło udział w diagnozie kompetencji społecznych przeprowadzonej przez panią psycholog w ramach zadania 1 – indywidualizacja wsparcia, które to ma na celu lepsze dobranie narzędzi szkoleniowych, które zostaną wykorzystane w dalszej części projektu. Zajęcia zostały przeprowadzone w dwóch grupach po 10 osób.

Celem głównym projektu jest udzielenie wsparcia dla 1500 osób w wieku 15-20 lat, prowadzącego do nabycia kwalifikacji lub kompetencji ważnych na rynku pracy w trakcie trwania projektu, tj. od 01.10.2022 r. do 30.09.2023r.

W trakcie projektu młodzież nabędzie kwalifikacje i kompetencje ważne na rynku pracy, zainspiruje się do rozwijania umiejętności i podejmowania nowych wyzwań edukacyjnych i zawodowych bo Aktywni górą!

Projekt „Aktywni Górą!” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ilość uczestników: 20 osób
Miejsce realizacji projektu: CKiW OHP w Tarnowie. Ul. Mościckiego 27, 33-100 Tarnów
Koordynator projektu:   Piotr Goc
email: p.goc@ckiw-tarnow.ohp.pl

Tel: 14 621 72 35 w 123

Wartość projektu: 13 484 760,56 PLN


Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij