Aktywni są wśród nas – obchody DOFE.

Aktywni są wśród nas – obchody DOFE.

Aktualności Comments Off 36

W dniu 12 maja br. w Centrum Kształcenia i Wychowania ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie odbyło się spotkanie w ramach obchodów 10 edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE). Akcja DOFE jest częścią kampanii prowadzonej przez Komisje Europejską i pozwala na bliższe poznanie różnorodności projektów  realizowanych  ze środków  unijnych. W wydarzeniu uczestniczyła młodzież z Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji multimedialnej nt. realizowanego aktualnie przez Centrum Kształcenia i Wychowania OHP projektu „Aktywni Górą” współfinansowanego  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W dalszej części przeprowadzone  zostały warsztaty z doradcą zawodowym, podczas których Katarzyna Chrzanowska , doradca zawodowy  Centrum Edukacji i Pracy OHP w Tarnowie przedstawiła aktualne trendy krajowego i europejskiego rynku pracy oraz zaprezentowała sieć EURES. Największą atrakcją wydarzenia  był QUIZ wiedzy o Unii Europejskiej przeprowadzony przez doradcę zawodowego. Młodzież z entuzjazmem odpowiadała na zadawane pytania, za każdą poprawna odpowiedź otrzymała atrakcyjne upominki.

– Udział w wydarzeniu był świetną okazją do wzbogacenia mojej wiedzy na temat Unii Europejskiej. Dowiedziałem się, że mogę wziąć udział w wymianie międzynarodowej- mówi jeden z uczestników spotkania.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij