Zwiększenie naszej internatowej biblioteki:  Inwestycja w wiedzę

Zwiększenie naszej internatowej biblioteki:  Inwestycja w wiedzę

Aktualności Comments Off 32

Byliśmy dumni, że kiedyś mogliśmy  ogłosić plany znacznego zwiększenia naszej biblioteki a dziś plany zamieniły się w czyny. Głęboko wierzymy, że ta inwestycja w wiedzę i rozwój naszych uczestników przyniesie wiele korzyści zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Jest to miejsce, w którym młodzi ludzie mają dostęp do szerokiej gamy materiałów edukacyjnych, źródeł informacji jak i literatury inspirującej czy rozrywkowej. Jednak w obliczu zmieniającego się świata, postanowiliśmy podjąć kroki, aby jeszcze bardziej wzbogacić naszą bibliotekę i zwiększyć jej wartość dla naszej społeczności. Znajdziemy tutaj wielu poczytnych pisarzy takich jak Mróz, King , Masterton jak również  wartościowe pozycje historyczne, edukacyjne czy religijne.

Naszym marzeniem jest rozszerzyć naszą ofertę o audiobooki, e-booki i inne media cyfrowe. Współczesne technologie umożliwiają nam jeszcze łatwiejszy dostęp do treści edukacyjnych, a my chcemy być na bieżąco z tymi zmianami ale to już pieśń przyszłości choć ani na chwilę nie zwalniamy i dążymy do jego realizacji.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij