Wiosenne spotkanie absolwentów.

Wiosenne spotkanie absolwentów.

Aktualności Comments Off 35

W dniu 18.05.2023 odbyło się spotkanie absolwentów Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie  w ramach Klubu Absolwenta. W licznym gronie przybyłych, mogliśmy bliżej poznać losy naszych Absolwentów. Młodzi ludzie chętnie podzielili się informacjami co obecnie dzieje się w ich życiu, jakie mają plany oraz to czym się aktualnie zajmują. Przyszedł czas na wspomnienia, opowiadanie różnych historii sprzed kilku lat, kiedy był czas na naukę, zdobywanie kwalifikacji, a także czas przeżycia wspólnych chwil. Na spotkanie zostali zaproszeni Pani Kinga Brożek pośrednik pracy Młodzieżowego Biura Pracy CEiPM oraz Pan Paweł Półkoszek instruktor praktycznej nauki zawodu, którzy służyli fachową pomocą, odpowiadali na każde pytanie. Pani Kinga przedstawiła aktualne oferty pracy.

Uśmiechy na Waszych  twarzach potwierdzają, że warto organizować tego typu spotkania, ponieważ są dowodem na to, że kilka lat spędzonych w OHP to nie był dla Was czas stracony oraz są dowodem, że nasza praca ma sens.

Wszystkich Absolwentów zachęcamy do utrzymywania stałego kontaktu z naszym Centrum i zapewniamy  i że zawsze możecie liczyć na nasza pomoc.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij