Dzień samolotów z papieru.

Dzień samolotów z papieru.

Aktualności Comments Off 41

“Dzień samolotu z papieru” to wydarzenie, które jest obchodzone w różnych miejscach na całym świecie. Jest to okazja do świętowania i podziwiania umiejętności składania samolotów z papieru oraz organizowania różnego rodzaju konkursów z nimi związanych.

My postanowiliśmy połączyć rozwijanie zdolności manualnych u naszych uczestników z formą rozładowywania stresu. Spotkanie służyło przede wszystkim rozmowie na temat ostatnich sytuacji stresujących, o których można było porozmawiać z koleżanką podczas składania samolocików z papieru.

Następnie każdy w myślach nazwał swój samolocik swoim problemem i wszyscy odrzucili swoje samolociki jak najdalej się dało.

To święto ma na celu propagowanie kreatywności, zabawy i nauki poprzez składanie samolotów z papieru. Składanie samolotów z papieru to popularna forma rozrywki, która może być zarówno przyjemna, jak i edukacyjna. Wymaga precyzji, cierpliwości i eksperymentowania z różnymi wzorami, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty i jak widać można go też połączyć z wzmacnianiem więzi w grupie rówieśników, budowanie otwartości względem kolegów oraz formy radzenia sobie ze stresem.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij