Złota Rybka 2023

Złota Rybka 2023

Aktualności Comments Off 14

19 maja 2023 r. na jeziorze Złota Rybka w Rajsku odbyły się Wojewódzkie Zawody w Wędkarstwie Spławikowym Kadry i Uczestników Ochotniczych Hufców Pracy. Organizatorem imprezy była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie wraz z Hufcem Pracy 6-17 w Oświęcimiu. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała Komisja Sędziowska powołana przez Zarząd Koła PZW Złota Rybka.

Do rywalizacji przystąpiło kilkanaście trzyosobowych drużyn reprezentujących jednostki organizacyjne OHP województwa małopolskiego. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie reprezentowali:  Grzegorz Macho, Patryk Płaszewski oraz wychowawca Pan Artur Obuszko. Nasza reprezentacja dzielnie walczyła o zwycięstwo, do którego potrzebna była także odrobina szczęścia. Podsumowanie wyników pokazało sukces naszych reprezentantów, podobny do tych z poprzednich lat.

Nasza reprezentacja złowiła wagowo największą ilość ryb, zdobywając w klasyfikacji drużynowej  I miejsce. W klasyfikacji indywidualnej uczestnik Patryk Płaszewski reprezentujący CKiW OHP w Tarnowie zajął II miejsce, natomiast  Grzegorz Macho zajął miejsce III.  Duży sukces odniósł również wychowawca- Pan Artur Obuszko, który zdobył statuetkę „Łowca okazów”. Oczywiście po zważeniu i zanotowaniu wyników, ryby wróciły do jeziora. W czasie zawodów, zarówno pogoda, jak i humory dopisały wędkarzom. Wśród nagród przygotowanych przez organizatorów znalazły się puchary, medale, pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe. Podtrzymujemy tezę, że ryby z jeziora w Rajsku polubiły szczególnie wędkarzy z Tarnowa.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij