Najlepsi nagrodzeni

Najlepsi nagrodzeni

Aktualności Comments Off 97

W Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie   w czerwcu 2023 r.  odbyło się podsumowanie całorocznych konkursów realizowanych w roku szkolnym 2022/2023.  Wręczenia dyplomów oraz nagród rzeczowych dokonał  Zastępca Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie – pan Grzegorz Krupa – podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w dniu 19.06.2023 r.

Szczególnie wyróżnieni i nagrodzeni zostali zwycięzcy konkursu „Wzorowy Uczestnik CKiW OHP w Tarnowie 2022/2023″. Przez cały rok szkolny, każdego miesiąca, specjalna komisja w skład której wchodzili m.in. przedstawiciele Rady Młodzieży CKiW, przyznawała odpowiednią ilość punktów każdemu uczestnikowi. Oceniano wyniki w nauce, frekwencję na zajęciach szkolnych i praktycznych, zachowanie, postawę wobec dorosłych i rówieśników, prace społeczne oraz zaangażowanie w działalność pozalekcyjną i reprezentowanie placówki.
W tym roku szkolnym I miejsce i tytuł „Wzorowego Uczestnika CKiW OHP w Tarnowie” zdobyła Gabriela Łabuz. II miejsce zajęła Natalia Nędza, a III miejsce zajęła Sara Gawlik Wyróżniono i nagrodzono także sześciu innych uczestników, którzy zajęli kolejne miejsca: Magdalena Burchart, Amelia Cygan, Arkadiusz Dybaś, Wiktoria Kępa, Grzegorz Kusior, Patryk Płaszewski. Wśród nagród znalazły się m.in.: kosmetyki, zestaw do manicure, trymer do włosów, głośnik MP3, słuchawki.

Laureaci konkursu „Najlepiej zagospodarowany i utrzymany pokój w internacie w roku szkolnym 2022/2023” otrzymali zestawy kosmetyków i ręczniki kąpielowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Magdalena Kajmowicz, Amelia Cygan, Sylwia Świątek, Agnieszka Tuzimek, Patryk Siwak, Krystian Krzyżak.

Na zakończenie spotkania Pan Dyrektor w ciepłych słowach pogratulował wyróżnionej młodzieży i zaprosił wszystkich na zewnątrz, na piknik sportowo – rekreacyjny. Dobra zabawa trwała przez kilka godzin i została zakończona przy wspólnym stole z kiełbaskami
i karkówką z grilla.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij