Wręczenie nagrody laureatce – XXIII Ogólnopolski Konkurs Papieski – „Wolności nie można posiadać, wolność trzeba stale zdobywać” – św. Jan Paweł II

Wręczenie nagrody laureatce – XXIII Ogólnopolski Konkurs Papieski – „Wolności nie można posiadać, wolność trzeba stale zdobywać” – św. Jan Paweł II

Aktualności Comments Off 21

W maju Krajowe Duszpasterstwo OHP rozstrzygnęło konkurs plastyczny oraz fotograficzny pt. „Wolności nie można posiadać, wolność trzeba stale zdobywać” – Św. Jan Paweł II, konkurs był skierowany do uczestników Ochotniczych Hufców Pracy w całej Polsce. Konkurs miał na celu uświadamianie młodym ludziom, że „ Wolność jest dla człowieka wielkim darem i wielką wartością…”

Biorąca udział w tym przedsięwzięciu uczestniczka Natalia Nędza została doceniona przez organizatorów zdobywając Wyróżnienie w dziedzinie fotografii. Fotografia ukazuje dłoń kobiety z biżuterią z motywami symbolizującymi: Wolność – tj. skrzydło, Wilk; Księżyc na tle gór. Wolność to możliwość wyboru i decydowania o sobie, symbol wytrwałości i niezależności; poczucia wspólnoty i wzajemnej akceptacji. Dzięki Wolnej Woli każdy może decydować o sobie.

Uczennica III klasy branżowej szkoły  I stopnia kształcąca się w zawodzie cukiernik otrzymała nagrody rzeczowe oraz dyplom.

Naszej uczestniczce Natalii gratulujemy udziału i zaangażowania w pracę.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij