Regionalna halowa piłka nożna w Bochni.

   Regionalna halowa piłka nożna w Bochni.

Aktualności Comments Off 29

     W miniony piątek tj. 15 marca siedmiu uczestników jako drużyna Centrum Kształcenia i Wychowania wzięło udział w regionalnych rozgrywkach halowej piłki nożnej w Bochni. Prócz naszych podopiecznych udział w turnieju wzięło jeszcze trzy drużyny: z Bochni, Dąbrowy Tarnowskiej i Proszowic. Po oficjalnym przywitaniu i losowaniu kolejności meczów rozpoczęła się rywalizacja. Nasza drużyna stanęła na boisku jako pierwsza gdzie przeciwnikiem byli  chłopcy z Proszowic. Mimo dużej woli walki i dwukrotnego prowadzenia przegraliśmy pierwszy mecz. W drugim spotkaniu było już znacznie lepiej  zwycięstwo nad Bochnią poprawiło nasze samopoczucie. W trzecim meczu z Proszowicami też była zdecydowana wygrana. Dwa zwycięstwa i porażka uplasowały nas na drugiej pozycji co zagwarantowało nam awans do rozgrywek wojewódzkich w Gorlicach. Bardzo miłym akcentem było zdobycie tytułu najlepszego bramkarza przez naszego bramkarza Oskara Michalec który był dużą podporą naszej drużyny. Cała impreza była profesjonalnie przygotowana, a zachowanie i gra wszystkich uczestników była fair play, nie było też żadnej kontuzji. „Trening czyni mistrza” to hasło dominowało na ustach naszej drużyny w drodze powrotnej, więc przez następne parę tygodni musimy solidnie popracować nad kondycją techniką aby w konfrontacji w Gorlicach wypaść dużo lepiej.

Tekst i zdjęcia: B. Sikora

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij