Światowy Dzień Zdrowia i Ziemi w naszym Centrum

Światowy Dzień Zdrowia i Ziemi w naszym Centrum

Aktualności Comments Off 50

7 kwietnia na całym świecie obchodzony był Dzień Zdrowia, a 22 kwietnia obchodzony będzie Dzień Ziemi. Z tej okazji w naszym Centrum odbyły się dzisiaj zajęcia z udziałem pracownic Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie . W pierwszej części spotkania miała miejsce prezentacja dotycząca współczesnych problemów ekologii i sposobów na ekologiczne życie.

W drugiej części dzięki naszym gościom można było dowiedzieć się jak zdrowo żyć i jak szkodzą różne używki. Można było zbadać się SMOKOLIZEREM, który pokazywał poziom tlenku węgla w naszym organizmie oraz spróbować doznać wrażeń z otaczającego nas świata widzianego bez pełnej świadomości, czyli przez alkogogle i narkogogle.

Zajęcia prowadzone w formie zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży i na pewno zwiększyły świadomość dotyczącą zdrowego i ekologicznego, a co za tym idzie długiego życia.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij