Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Fotograficzny pn. „EUROPA W OCZACH MŁODYCH”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Fotograficzny pn. „EUROPA W OCZACH MŁODYCH”

Aktualności Comments Off 21

Organizatorem Ogólnopolskiego konkursu plastyczno – fotograficznego pn. „Europa  w oczach młodych” jest Komenda Główna OHP przy współpracy z małopolską WK OHP

Cel konkursu to m.im. przedstawienie Unii Europejskiej oczami młodzieży OHP, w szczególności Polski. Ukazanie korzyści z członkostwa. Promowanie wśród młodzieży OHP korzyści płynących z bycia obywatelem Europy oraz rozwijanie wyobraźni w dziedzinie plastyki i fotografii.

Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy w jednej lub dwóch kategoriach: praca plastyczna oraz praca fotograficzna. Tematem pracy było przedstawienie wydarzeń, inwestycji lub innego działania dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej na terenie województwa, z którego pochodzi uczestnik.

Uczestniczka Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie wykonała pracę fotograficzną temat pracy: „Tarnowski Rower Miejski” – środki pozyskane z funduszy Unii Europejskiej. Środki na realizację zostały pozyskane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Efektem programu jest niskoemisyjny środek transportu miejskiego.

Pomimo, iż nie udało się  zdobyć miejsca to serdecznie dziękujemy naszej Wspaniałej Uczestniczce Yanie Fediuk za zaangażowanie się w pracę i udział w konkursie.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij