Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Chłopców OHP.

Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Chłopców OHP.

Aktualności Comments Off 21

Dnia 16.05 odbyły się zawody z siatkówki, w których wzięliśmy udział. Nasi chłopcy zaczęli bardzo dobrze i w pierwszych dwóch meczach odnieśli sukces, potem przyszedł mecz z pretendentami tego całego turniej i mimo woli walki przegraliśmy ten mecz, ale to nas  w żadnym stopniu nie zniechęciło i odkuliśmy się w ostatnim meczu w grupie i przypieczętowaliśmy nasze wyjście z grupy. W ćwierćfinale spotkaliśmy się z mocną ekipą z Myślenic, z którą po dość wyrównanej walce wyszliśmy z tego pojedynku niestety przegrani.

Za nami udany wyjazd na zawody do Dąbrowy Tarnowskiej. Nasi uczestnicy oprócz bardzo dobrej dyspozycji na boisku, wzorowo zachowywali się także poza parkietem. Cieszy nas na pewno integracja chłopców, koleżeńskie relacje między nimi oraz to, że potrafili sami sprawiedliwie dzielić czas podczas meczów między sobą. Kolejną pozytywną rzeczą jest fakt, że chętnie wzięli udział w turnieju a na co dzień realizują się także w innych aktywnościach fizycznych

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij