XIX Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Młodzieży OHP rozstrzygnięty !

XIX Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Młodzieży OHP rozstrzygnięty !

Aktualności Comments Off 31

W dniu 5 czerwca br. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie miał miejsce finał  XIX Ogólnopolskiego  Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP.  

Finał rozpoczął się od  testu zamkniętego realizowanego w formule online, a następnie rozpoczęło się przesłuchanie uczestników dotyczące wykonanych prac konkursowych.

Finaliści zaprezentowali bardzo wysoki poziom prac. Po długiej dyskusji Jury wyłoniło zwycięzcę, którym okazał się wychowanek  Dolnośląskiej WK OHP z Polkowic – Norbert  Olczyk. Drugie miejsce zajął Adam Kaczmarek – wychowanek WielkopolskiejWK OHP w Chraplewie, a trzecie miejsce zajął Łukasz Kumorowski z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie.

 Nagrody i upominki   dla finalistów konkursu zostaną wysłane kurierem.

Pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym Konkurs Informatyczny mógł się odbyć  i zyskał na atrakcyjności: Komendzie Głównej OHP, Starostwu Powiatowemu w Tarnowie, Zakładom Mechanicznym S.A. w Tarnowie, Suntar Sp. z o.o.

Zwycięzcom oraz wszystkim laureatom Konkursu serdecznie gratulujemy !!

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij