Dobry wynik uczestnika tarnowskiego CKiW

Aktualności Comments Off 107

[espro-slider id=130]

W dniach 10-12 maja br. w Dobieszkowie, odbyła się  XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży OHP „SPRAWNY W ZAWODZIE BEZPIECZNY W PRACY”. W tegorocznej rywalizacji w dziedzinie  BHP, tarnowskie CKiW  reprezentował uczestnik Daniel Kędzior.

Atrakcją pierwszego wieczoru, a zarazem relaksem przed zmaganiami konkursowymi był koncert rockowej kapeli. Tuż po śniadaniu w drugi dzień,  rywalizację rozpoczęli zwycięzcy wojewódzkich Konkursów Wiedzy o BHP. Uczestnicy na wypełnienie testu złożonego z 50-ciu pytań mieli jedną godzinę. Resztę dnia wypełniła wycieczka do Łodzi oraz mini szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Podsumowanie zrealizowanych konkursów – fryzjerstwa i wiedzy o BHP  – odbyło się wieczorem, z udziałem Zastępcy Komendanta Głównego OHP Pani Renaty Wichy oraz licznych gości, którzy wręczali  nagrody laureatom konkursowych zmagań. Uczestnik reprezentujący naszą placówkę, co prawda nie zajął premiowanego miejsca, ale udowodnił, że świetnie przyswoił wiedzę z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy z elementami prawa pracy.  Szósta lokata, to wynik zupełnie zadowalający.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij