Wspólna integracja

Aktualności Comments Off 46

W dniu 8 września 2016 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie odbył się „Piknik Integracyjny”. Celem naszej corocznej imprezy jest zintegrowanie i lepsze poznanie się całej społeczności naszej placówki oraz dobra zabawa.

[espro-slider id=870]

Pogoda dopisała a kadra opiekuńczo – wychowawcza przygotowała wiele atrakcji. Dwugodzinne spotkanie wypełniły przede wszystkim wspólne zabawy i konkursy. Największym zainteresowaniem cieszyły się takie konkurencje jak: przeciąganie liny, rzut poduszką na odległość, nadmuchiwanie baloników, skoki w workach czy wspólna zabawa z chustą animacyjną Klauza. Dużo radości i śmiechu dostarczył również turniej balonowy. Z wielkim oddaniem łapaliśmy w ręczniki balony napełnione wodą, ale niestety wszystkie w końcu się rozbiły.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji byli nagradzani słodyczami. Po wspólnej zabawie czekał na nasz pyszny posiłek – karkówka i kiełbaski z grilla. Całe spotkanie upłynęło bardzo szybko, w radosnej atmosferze i niewątpliwie zacieśniło koleżeńskie więzy między uczestnikami.

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za wspólną zabawę.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij