Kolejne kursy w ramach “Ginących zawodów”

Aktualności Comments Off 65

Zapraszamy młodzież bezrobotną bądź uczącą się, w wieku 18-25 lat, w tym absolwentów OHP, do udziału  w kolejnej edycji projektu „Ginące zawody pomysłem na przyszłość”.

Planuje się, iż kurs obejmie 96 godzin dydaktycznych, tj. około 12 dni. Po jego zakończeniu uczestnicy przystąpią do egzaminu sprawdzającego nabyte umiejętności, przed komisją egzaminacyjną z Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Białej Podlaskiej.

Kursy planuje się w okresie 14-26.11.2016 r. oraz 29.11.-10.12.2016 r.

Miejscem realizacji całości kursu jest ECKiW w Roskoszy. Uczestnicy mają zapewniony transport (dofinansowanie kosztów dojazdu) z miejsca zamieszkania do ECKiW w Roskoszy i w drodze powrotnej, po zakończeniu kursu. Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy zapewnia uczestnikom wyżywienie i noclegi przez cały czas trwania kursu, łącznie z dniami wolnymi od nauki (niedziela).

Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 014 621-72-25 wew. 120  – Pani Agata Stus lub osobiście w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie ul. Mościckiego 27, 33-100 Tarnów, od poniedziałku do piątku w godz. 7.45-15.45.

Zapraszamy!

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij