Trudna sztuka wyboru

Aktualności Comments Off 79

Każdy z nas niejednokrotnie mógł się przekonać, że jedną z najtrudniejszych rzeczy w życiu i jednocześnie jedną z najważniejszych umiejętności jest „sztuka wyboru”. Przed decyzją wyboru Rady Młodzieży 26 września 2016 stanęli uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie.

[espro-slider id=1045]

W tarnowskim Centrum wybory stały się już tradycją: organizuje się je co roku, przygotowuje się lokal wyborczy, specjalną urnę oraz karty do głosowania z nazwiskami kandydatów. Nad całością głosowania czuwa komisja wyborcza, której zadaniem jest m.in. przeliczenie głosów i podpisanie protokołu z przebiegu głosowania.

Każdy stawiał sobie tego dnia pytanie – na kogo głosować – na koleżankę, kolegę, czy może na osobę, która jest kreatywna, ma dużo pomysłów związanych z działalnością samorządu, chęci do dodatkowej pracy i będzie godnie reprezentowała naszą społeczność.

Po przeliczeniu wszystkich głosów komisja wyborcza wyłoniła nowy skład Młodzieżowej Rady Uczestników CKiW OHP w Tarnowie.

Przewodniczący – Jan Skawski
Zastępca przewodniczącego – Monika Potoczny
Rzecznik praw uczestników – Przemysław Wideł
Sekretarz – Sylwia Florek


Opiekunami samorządu w roku szkolnym 2016/2017 są wychowawcy pani Joanna Poradzisz i pan Jan Jaroszek.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij