Spotkanie absolwentów tarnowskiego CKiW OHP

Aktualności Comments Off 262

9 listopada 2016 roku odbyło się drugie w tym roku spotkanie Klubu Absolwenta CKiW OHP w Tarnowie. Na spotkanie zostali zaproszeni byli uczestnicy Centrum, którzy ukończyli edukację w ostatnich latach oraz kadra wychowawcza. Przybyłych gości przywitał kierownik internatu p. Marek Słowik oraz odpowiedzialna za działalność Klubu – p. Maria Dudek. Na spotkanie przybył też p. dr Łukasz Karaś – adwokat, który bezpłatnie udzielał porad prawnych zainteresowanym.

Ofertę kursów i szkoleń prowadzonych przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży, w ramach których młodzież może podnieść swoje kompetencje, wiedzę i umiejętności, przedstawiła p. Agnieszka Hajduk.

Podczas spotkania, każdy z uczestników miał okazję powiedzieć kilka zdań o sobie, o swojej aktualnej sytuacji zawodowej, a przede wszystkim o oczekiwaniach względem CKiW OHP. Na zakończenie kadra Centrum – dziękując za przybycie i poświęcony czas, złożyła przybyłym gościom życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Praca z byłymi uczestnikami, a obecnymi Absolwentami Centrum po zakończeniu kształcenia jest kontynuowana przez okres co najmniej dwóch lat, często współpraca i spotkania z kadra trwają latami. Absolwenci szukają pomocy, wsparcia, odpowiedniego ukierunkowania, a niejednokrotnie, po prostu pomysłu na życie. Podczas rozmów nasuwają się nowe rozwiązania czasem ciężkich sytuacji życiowych. Gdy zaistnieje potrzeba, kadra OHP zawsze stara się organizować dla młodzieży możliwe formy wsparcia.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij