Zakończenie zajęć z zakresu kreowania wizerunku połączonych z usługą stylisty i przeprowadzeniem metamorfozy

Aktualności, Projekty UE, W realizacji Comments Off 73

000004115714.12.2016 r. odbyły się ostatnie zajęcia dot. kreowania wizerunku połączonego z usługą stylisty, przeprowadzeniem metamorfozy oraz zakupem strojów dla 10 uczestników w ramach projektu „Obudź swój potencjał – YEI”.

Zajęcia miały na  celu uświadomienie młodzieży, że w dzisiejszych czasach to, w co się ubieramy  i jak kreujemy  nasz wizerunek wpływa na ocenę naszych kompetencji.  Znając najważniejsze zasady dress codu oraz sposoby stylistów każdy może stać się pewnym siebie w różnych sytuacjach życiowych, jak np. rozmowa o pracę, rozmowa z przełożonym, wystąpienie publiczne i wiele innych.

dsc_0101

Zajęcia miały na celu zwiększenie samooceny  uczestników projektu, nauczenie ich sposobów autoprezentacji oraz dbania o siebie. Młodzież nabyła  kompetencje w zakresie prezentowania się podczas rozmowy o pracę oraz w innych sytuacjach strategicznych dla własnego rozwoju zawodowego. Zajęcia miały formę warsztatową ukierunkowaną na kreowanie wizerunku profesjonalnego pracownika. Usługa stylisty  stanowiła pomoc podczas zakupów stroju, w którym uczestnik będzie mógł się zaprezentować potencjalnego pracodawcy. Warsztaty zakończyły się metamorfozą każdego uczestnika, poprzedzoną indywidualną konsultacją   m.in. usługą  kosmetyczną, doborem fryzury.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij