Ogólnopolska Pielgrzymka OHP na Jasną Górę

Aktualności Comments Off 116

W dniach 09-10 czerwca odbyła się Ogólnopolska Pielgrzymka Ochotniczych Hufców Pracy na Jasną Górę. Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie reprezentował dyrektor Tomasz Stelmach oraz młodzież w składzie: Sylwia Florek, Patrycja Kiełbania, Kinga Sroczyńska, Przemek Wideł , Marcin Onyszczuk oraz wychowawcy: Agata Bartula, Anna Ptak.

Pielgrzymka rozpoczęła się od  przyjazdu na pole namiotowe w Złotym Potoku, gdzie rozłożyliśmy namioty, a następnie udaliśmy się na  nabożeństwo pokutne w Archikatedrze Częstochowskiej, skąd Alejami Najświętszej Maryi Panny i ulicami Częstochowy razem z rówieśnikami z innych województw przemaszerowaliśmy na Jasną Górę. W Bazylice Jasnogórskiej odbyła się Msza Święta. Po mszy świętej wróciliśmy na pole namiotowe, posileni pyszną kolacją uczestniczyliśmy w przeglądzie piosenki religijnej. W drugim dniu wzięliśmy udział w koncercie Ewangelizacyjnym. Pełni refleksji i zadumy wyruszyliśmy w drogę powrotną do Tarnowa.

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij