Pasmo zwycięstw w Limanowej!

Aktualności Comments Off 77

14 listopada br. w auli Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursów plastycznych organizowanych przez Stowarzyszenie „Razem dla Regionu”. Nagrody wręczał Prezes Stowarzyszenia p. Bronisław Dutka. Konkursy te wpisują się w projekt realizowany przez Stowarzyszenie pn.: „W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości…”. Do konkursu wpłynęło około 400 prac z całego województwa małopolskiego w tym 3 z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie. Co istotne, wszystkie trzy prace zostały wyróżnione!

Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym pn. „Marszałek Piłsudski okiem mieszkańców województwa małopolskiego” pierwsze miejsce zdobyła nasza uczestniczka Patrycja Kiełbania, a drugie miejsce Sylwia Florek, również uczestniczka tarnowskiego Centrum.
W konkursie „Współczesny mały i duży Patriota”, Gabriela Kiełbania otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij