Wielkanoc w Tarnowie

Aktualności Comments Off 59

Z okazji Świąt Wielkanocnych młodzież internatu CKiW OHP w Tarnowie postanowiła przygotować niespodziankę dla pracowników placówki. W marcowe wieczory nasi uczestnicy przygotowywali drobne upominki świąteczne – wiosenne świeczniki. Czasami rzeczy z pozoru nieprzydatne można wykorzystać do stworzenia czegoś użytecznego. Tak jest na przykład w przypadku słoiczków po jogurtach. Wystarczy tylko dodać trochę tasiemek, wstążek, sznurka, i filcowych ozdób. I ozdoby na wielkanocny stół już gotowe.

Wspólna praca nad przygotowaniem ozdób świątecznych była nie tylko wspaniałą zabawą, ale również okazją do poznania i utrwalenia wielkanocnych tradycji.
W ostatnim tygodniu przed świętami przedstawiciele Rady Młodzieży złożyli wszystkim pracownikom Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie życzenia i wręczyli wykonane przez siebie ozdoby.

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych życzymy wszystkim wielu radosnych
i miłych chwil, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Niech nadchodzące dni będą okresem spokoju, ciepła i zasłużonego wypoczynku.

Wesołego Alleluja, smacznego jajka a w poniedziałkowy poranek mokrego dyngusa.

[espro-slider id=4870]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij