Złowiliśmy drugie miejsce !

Aktualności Comments Off 59
25 maja 2018 r. na jeziorze Rajsko w Oświęcimiu odbyły się XXII Wojewódzkie Zawody w Wędkarstwie Spławikowym Kadry i Uczestników Ochotniczych Hufców Pracy. Organizatorem imprezy, była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie wraz z Hufcem Pracy 6-17  w Oświęcimiu.

Do rywalizacji przystąpiło 15 drużyn z województwa małopolskiego. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie reprezentowali: Rafał Kwaśniak, Wiktor Golonka oraz wychowawca Artur Obuszko. Nasza reprezentacja dzielnie walczyła o zwycięstwo, do którego potrzebna była, także odrobina szczęścia. W rozstrzygnięciu zawodów, w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy II miejsce oraz I miejsce w kategorii największa ryba – kadra wychowawcza, zdobywając puchar i nagrody ufundowane przez Starostę Oświęcimskiego Zbigniewa Starca.

Podczas wielogodzinnych zmagań, wszystkim dopisywały dobre humory i piękna pogoda. Po zakończeniu sportowej rywalizacji ryby wróciły do jeziora, być może spotkamy się z nimi za rok.

[espro-slider id=5646]

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij