ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Aktualności Comments Off 183

Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas śpiewania kolęd, składania życzeń, rodzinnych spotkań, wręczania prezentów bliskim. To czas pięknych gestów życzliwości, miłości i pamięci.

 

Żeby przybliżyć świąteczną atmosferę i wprowadzić bożonarodzeniowy nastrój, uczestnicy CKiW OHP w Tarnowie spotykali się w listopadowe i grudniowe wieczory
i wspólnie wykonywali świąteczne ozdoby. Efektem naszej wspólnej pracy były w tym roku piernikowe choinki.

Samo przygotowanie choinek jest proste, wymaga jednak foremki w kształcie gwiazdki, w kilku różnych rozmiarach. Najpierw trzeba upiec pierniczki. Kiedy pierniczki wystygną wystarczy ułożyć je jeden na drugim, od największego do najmniejszego. Następnie poszczególne warstwy posmarować lukrem. I można przystąpić do dekoracji – najłatwiej ozdobić je kolorowymi groszkami cukrowymi, imitującymi bombki lub światełka. Potem wystarczy już je tylko ładnie zapakować. Nasze choinki mogą posłużyć jako dekoracja świątecznego stołu – i oczywiście, co najważniejsze można je również zjeść.

Wspólne zajęcia były wspaniałą zabawą, a także dobrą okazją do przypomnienia sobie pięknych tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych.

W ostatnim tygodniu przed świętami przedstawiciele Rady Młodzieży CKiW OHP
w Tarnowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom tarnowskiego Centrum i wręczyli im własnoręcznie wykonane ozdoby.

 

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij