Walentynki

Walentynki

Aktualności Comments Off 181

„Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy…”

Uczestnicy tarnowskiego CKiW za nic jednak mają te słowa Mickiewicza! Zdecydowanie bardziej wolą kochać! A o swoich uczuciach mieli okazję powiedzieć podczas Walentynek.

Z inicjatywy Rady Młodzieży uruchomiono specjalną „Pocztę Walentynkową”.

Chociaż św. Walenty jest patronem zakochanych, to w Tarnowie zakres jego działalności został rozszerzony; uczestnicy pisali nie tylko do osób, które im się podobają, czy do których czują sympatię, ale również do osób, które lubią, którym chcą powiedzieć coś miłego lub przekazać życzenia. Od poniedziałku można było wrzucać swoje „walentynki” do specjalnie przygotowanej czerwonej skrzynki, która stała w pokoju wychowawców. 14 lutego wieczorem uroczyście otwarto skrzynię i kartki zostały przekazane adresatom. Wiele kartek było anonimowych, więc odbiorca mógł się tylko domyślać, kto jest tym tajemniczym wielbicielem. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a miłosne kartki wywołały mnóstwo pozytywnych emocji.

 

Z okazji Walentynek składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia,

szczęścia miłości i powodzenia 🙂

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij