XVI Miejskie Targi Edukacyjne

XVI Miejskie Targi Edukacyjne

Aktualności Comments Off 560

Pierwszy dzień XVI Miejskich Targów Edukacyjnych na terenie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie przyniósł ogromną frekwencję uczniów tarnowskich szkół.

Stoiska były wręcz oblegane przez młodych ludzi zwłaszcza, że w tym roku przedstawiały się bardzo atrakcyjnie. Również na naszym stoisku było bardzo ciekawie, gdyż można było na nim zadbać o swoją urodę. Fryzjerki zajmowały się czesaniem pięknych fryzur, a dziewczyny z koła kosmetycznego stylizowały paznokcie. Oprócz tego można było posilić się pysznymi babeczkami.

To jednak nie wszystko, bo każdy kto odwiedził nasze stoisko dostawał kupon z którym mógł wejść na strzelnicę w internacie oraz na tor przeszkód, który należało pokonać w alcogoglach, jakie wypożyczył nam Zespół Profilaktyki Straży Miejskiej w Tarnowie. Po zaliczeniu strzelania i toru przeszkód każdy mógł zjeść pyszny żurek ugotowany przez nasze kucharki.

Oferta CKiW OHP w Tarnowie przypadła do gustu odwiedzającym Targi, a internat i warunki w nim panujące wszystkim bardzo się podobały.

Przed nami drugi dzień Targów na który o ile pozwoli aura przygotowano kolejne atrakcje.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij