Konkurs Informatyczny rozstrzygnięty !

Konkurs Informatyczny rozstrzygnięty !

Aktualności Comments Off 315

23 maja 2019 roku na terenie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie miał miejsce finał  XIV Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży OHP. Wśród finalistów znaleźli się przedstawiciele hufców pracy z Myślenic, Wadowic, Bochni, Krakowa, ze środowiskowego hufca pracy z Nowego Sącza, Ośrodka Szkolenia i Wychowania z Lanckorony oraz CKiW OHP Szczawnica-Jabłonka. Nie zabrakło również reprezentanta gospodarzy CKiW OHP Tarnów. Finaliści zaprezentowali bardzo wysoki poziom prac. Po długiej dyskusji Jury wyłoniło zwycięzcę, którym okazał się wychowanek 6-25 Hufca Pracy z Bochni. Nagrody i upominki  wręczyła Pani Beata Biały, Dyrektor Wykonawczy ds. wychowania i współpracy międzynarodowej Komendy Głównej OHP, którą CKiW OHP w Tarnowie miała przyjemność gościć.

Pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym Konkurs Informatyczny mógł się odbyć i zyskał na atrakcyjności: Komendzie Głównej OHP, Starostwu Powiatowemu w Tarnowie, Urzędowi Marszałkowskiemu – Pani Annie Pieczarce, Zakładom Mechanicznym S.A. w Tarnowie, firmie Wes-Bud s.c., Hucie Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak sp. z o.o., właścicielowi sklepu z odzieżą męską FORMEN, firmie Akron.

Dziękujemy również Małopolskiej Komendzie Wojewódzkiej OHP za pomoc w organizacji w/w konkursu.

Zwycięzcom oraz wszystkim laureatom Konkursu serdecznie gratulujemy !!

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij