Spotkanie Klubu Absolwenta

Spotkanie Klubu Absolwenta

Aktualności Comments Off 440

22 maja odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Absolwenta CKiW OHP
w Tarnowie. Na spotkanie zostali zaproszeni byli uczestnicy Centrum, którzy ukończyli edukację w ostatnich latach oraz kadra wychowawcza. Przybyłych gości przywitała odpowiedzialna za działalność Klubu – p. Agnieszka Hajduk. Na spotkanie został zaproszony także radca prawny pan Kamil Orłowski, który bezpłatnie udzielał porad prawnych zainteresowanym.Podczas spotkania każdy z uczestników miał okazję powiedzieć kilka zdań o sobie, o swojej aktualnej sytuacji zawodowej, a przede wszystkim o oczekiwaniach względem CKiW OHP. Rozmowy przebiegały w niezwykle miłej i sympatycznej atmosferze, a absolwenci chętnie opowiadali o swojej sytuacji zawodowej i osobistej.

Działalność Klubu kontynuuje realizowany podczas pobytu w OHP proces aktywizacji społecznej i zawodowej młodzieży, pomaga w tworzeniu inicjatyw na rzecz integracji środowiska absolwentów. Praca z byłymi uczestnikami po zakończeniu kształcenia jest kontynuowana przez okres co najmniej trzech lat, a często współpraca i spotkania z kadrą trwają latami.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij