Ryby duże , rybki małe

Ryby duże , rybki małe

Aktualności Comments Off 130

31 maja 2019 r. na jeziorze Rajsko w Oświęcimiu odbyły się XXIII Wojewódzkie Zawody w Wędkarstwie Spławikowym Kadry i Uczestników Ochotniczych Hufców Pracy. Organizatorem imprezy, była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie wraz z Hufcem Pracy 6-17  w Oświęcimiu.

Do rywalizacji przystąpiło 15 drużyn z województwa małopolskiego. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie reprezentowali: Rafał Kwaśniak, Wiktor Golonka oraz wychowawca Ryszard Zyzak. Nasza reprezentacja dzielnie walczyła o zwycięstwo, do którego potrzebna była także odrobina szczęścia. W rozstrzygnięciu zawodów, w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy I miejsce, zdobywając główne trofeum – puchar oraz nagrody.

Podczas wielogodzinnych zmagań, wszystkim dopisywały bardzo dobre humory i piękna słoneczna pogoda. Po zakończeniu sportowej rywalizacji wszystkie rybki wróciły do jeziora, być może spotkamy się z nimi za rok.

 

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij