Również dzięki nam, jest trochę czyściej

Również dzięki nam, jest trochę czyściej

Aktualności Comments Off 73

Na terenie Centrum Wypoczynku i Rekreacji „Kantoria”  w Tarnowie, odbyło się w dniu 5 czerwca 2019 r. podsumowanie wiosennych konkursów ekologicznych organizowanych przez Wydział Ochrony środowiska Urzędu Miasta Tarnowa. Inicjatywy proekologiczne skierowane były m.in. do tarnowskich szkół, placówek oświatowych i przedszkoli.
Łącznie w  różnych działaniach zebrano kilkanaście ton odpadów. Wśród zaproszonych na uroczystość, znalazła się reprezentacja młodzieży Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie, ponieważ jak co roku młodzież CKiW włączyła się w usuwanie z przestrzeni publicznej miasta porzuconych odpadów, biorąc udział w tegorocznych akcjach „Posprzątajmy razem Tarnów” oraz „Wiosenne Sprzątanie Świata”. Delegacja uczestników  CKiW, z rąk Prezydenta Miasta Tarnowa Pana Romana Ciepieli, otrzymała sprzęt sportowy do gier zespołowych.

Jednak największą nagrodą jest świadomość, że tarnowska przyroda i otoczenie są dzięki nam odrobinę czystsze.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij