Rozpoczynamy projekt

Rozpoczynamy projekt

Projekty UE Comments Off 119

W sobotę 21 września w  CKiW OHP rozpoczęła się wymiana międzynarodowa młodzieży w ramach programu Polsko-Ukraińskiej Rady wymiany Młodzieży pod nazwą „Polska i Ukraina – międzypokoleniowe spotkania z historią”. W projekcie bierze udział 10 uczestników z Polski i 10 z Ukrainy oraz 4 opiekunów.

Pierwszy  dzień przeznaczony był przywitanie gości i  bliższe poznanie siebie nawzajem. Uczestnicy spędzali czas na grach i zabawach integracyjnych, wspólnie opracowali regulamin naszej współpracy na projekcie.

Podczas gry miejskiej po Tarnowie, uczestnicy mieli okazje bliżej poznać historię Tarnowa, jego najciekawsze zakątki i ważniejsze miejsca. Zwiedzili muzeum w Ratuszu, które znajduje się pośrodku tarnowskiego rynku, skąd  podziwiali  piękną panoramę miasta. Z dużym zainteresowaniem oglądali piękne wnętrza, galerie obrazów, broń. Rozdawaliśmy także ulotki o naszym projekcie napotkanym przechodniom. Potem wszyscy poszli na pyszne lody.

Tekst: Agnieszka Hajduk

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij