8 Wspaniałych – reality show TVP 1 we współpracy z Ochotniczymi Hufcami Pracy

8 Wspaniałych – reality show TVP 1 we współpracy z Ochotniczymi Hufcami Pracy

Aktualności Comments Off 117

Mając na celu przywracanie świadomości społecznej w zakresie istnienia i działalności Ochotniczych Hufców Pracy Komenda Główna OHP podjęła w lutym 2020 roku współpracę z Telewizją Polską S.A. w celu realizacji programu typu reality-show, w którym wybrany obiekt i wytypowani pracownicy oraz wychowankowie OHP stanowiliby fachowe wsparcie dla głównych bohaterów programu. Współpraca obejmuje finansowaną przez TVP produkcję w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy oraz umowę o przeprowadzenie telewizyjnej kampanii informacyjnej na rzecz OHP. Dzięki zawartej umowie w najnowszej produkcji Telewizji Polskiej – 10 odcinkowym programie „8 Wspaniałych” – zostaną zawarte i wyemitowane wątki dotyczące OHP. W programie zostało nagranych ośmiu instruktorów praktycznej nauki zawodu z różnych jednostek organizacyjnych OHP oraz sześciu pełnoletnich uczestników OHP z ECKiW w Roskoszy w rolach kucharzy, pracowników budowlanych i cukierników.

Zapraszamy do oglądania. Odcinki wyemitowane będą w piątki o godz. 20:35 w TVP1, powtórki programu będą w niedzielę o g. 17.30.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij