Zapraszamy na konsultacje w ramach praktycznej nauki zawodu

Zapraszamy na konsultacje w ramach praktycznej nauki zawodu

Aktualności Comments Off 87

Dla wszystkich, którzy w tym roku przystępują do egzaminów zawodowych, a praktyczną naukę zawodu odbywają w warsztatach w jednostkach Ochotniczych Hufców Pracy, od 11 maja 2020 roku istnieje możliwość konsultacji z instruktorami. Instruktorzy i wychowawcy będą dysponowali pakietami teoretycznych pytań testowych oraz przykładowych zadań praktycznych, wykorzystywanych w trakcie egzaminów w latach poprzednich. Konsultacje będą mieć wymiar godzinowy konieczny dla pozytywnego zdania egzaminu. Zamiar skorzystania z konsultacji należy zgłosić wychowawcy lub instruktorowi i uzgodnić z nimi terminy.

Osoby zamieszkałe w miejscowościach poza siedzibą danej jednostki będą mogły skorzystać z noclegu w internacie wraz z całodziennym wyżywieniem w czasie konsultacji.

Z uwagi na stan epidemii wszystkich obowiązuje noszenie maseczek ochronnych i rękawiczek jednorazowych oraz dezynfekowanie rąk. Na czas zajęć i zakwaterowania maseczki i rękawiczki będą dostępne w jednostkach OHP.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij