Centrum Kształcenia OHP w Tarnowie realizatorem Regionalnych Punktów Informacyjnych FRSE

Centrum Kształcenia OHP w Tarnowie realizatorem Regionalnych Punktów Informacyjnych FRSE

Aktualności Comments Off 139

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie wygrało konkurs na Regionalny Punkt Informacyjny na rok 2020-2021, ogłoszony przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Regionalne Punkty Informacyjne FRSE to jednostki, których celem jest docieranie z informacją o edukacyjnych programach unijnych we wszystkie regiony Polski, które do tej pory nie korzystały z   programów takich jak Erasmus+, Europejski Korpus Solidarności, PO WER (Ponadnarodowa Mobilność Uczniów, Projekt Szansa), program Edukacja, eTwinning.

Do zadań RPI będzie należało min. promowanie programów zarządzanych przez FRSE, upowszechnianie rezultatów projektów, organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych,  pomoc FRSE w organizacji wydarzeń w regionie,  promocja wizerunki FRSE. Dzięki prowadzeniu RPI nasza jednostka będzie miała możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia dotyczącego międzynarodowych programów edukacyjnych, nabywania przez pracowników nowych kompetencji, umiejętności i doświadczenia zawodowego. Podniesie również prestiż instytucji w środowisku lokalnym.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij