Jesienne pielgrzymowanie

Jesienne pielgrzymowanie

Aktualności Comments Off 63

29 września 2021 r. młodzież i kadra Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie oraz uczniowie i kadra Zespołu Szkół Niepublicznych pieszo pielgrzymowali do Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie.Pielgrzymka wyruszyła wczesnym rankiem spod siedziby CKiW  przy ulicy Mościckiego  27. Trasa pielgrzymki przebiegała szlakiem turystycznym przez Górę św. Marcina w Tarnowie do Tuchowa –  łącznie około 20 km. Pielgrzymi mieli zapewnione napoje oraz  gorący posiłek podczas dłuższego odpoczynku na trasie.
W Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie grupa uczestniczyła we Mszy św. sprawowanej przez ks. Piotra Paska. Po zakończonej modlitwie dokonano wręczenia dyplomów i słodkich upominków laureatom konkursu przeprowadzanego corocznie w CKiW OHP w Tarnowie „Postać i życie św. Jana Pawła II” – wręczenia nagród dokonał Dyrektor CKiW OHP w Tarnowie Pan Mariusz Haba.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij