Rymcerze w tarnowskim Centrum

Rymcerze w tarnowskim Centrum

Aktualności Comments Off 46

W dniu 08.10.2021 r. Centrum Kształcenia i Wychowania odwiedzili „Rymcerze”. Skład tej grupy tworzą – Bęsiu (Rap) oraz Dj Yonas (Rap, Produkcja). Grupa ta od lat prowadzi projekt profilaktyczny pt. „Nie zmarnuj swojego życia” z którym doskonale trafiają do młodzieży w całej Polsce. Ich występ polega na przekazie słownym przeplatanym wykonywanymi na żywo utworami rapowymi w trakcie, którego artyści wchodzili w interakcję z publicznością. Na scenę gdzie występowali zapraszana też była młodzież Naszego centrum. Ponad półtorej godzinny występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników, a po jego zakończeniu nie było końca prywatnym rozmowom z raperami, autografami i wspólnymi selfie.

Na pewno był to bardzo pożytecznie spędzony czas przez uczestników CKiW OHP w Tarnowie, który dał nam wszystkim ogrom pozytywnych treści i refleksji nad swoim życiem.

Tekst: Piotr Kolbusz

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij