ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Aktualności Comments Off 67

Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas śpiewania kolęd, składania życzeń, rodzinnych spotkań, wręczania prezentów bliskim. To czas pięknych gestów życzliwości, miłości i pamięci.

Z tej okazji młodzież internatu Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie postanowiła przygotować niespodziankę. Przez cały listopad uczestnicy własnoręcznie wykonywali bombki choinkowe. Technika tworzenia polegała na ozdabianiu białych, styropianowych kul kolorowymi tasiemkami i cekinami, mocowanymi przy pomocy szpilek. Ich srebrne główki na tle różnobarwnych cekinów dawały efekt świetlistych refleksów. Wykonanie takiej bombki wymaga naprawdę wiele cierpliwości i dokładności, mimo to uczestnicy zgodnie stwierdzili, że jest to doskonała forma relaksu i świetne zajęcie na długie, zimowe wieczory.

W ostatnim tygodniu przed świętami przedstawiciele Rady Młodzieży CKiW OHP
w Tarnowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom tarnowskiego Centrum i wręczyli im własnoręcznie wykonane ozdoby.

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Tekst i zdjęcia: Joanna Poradzisz

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij