Spotkanie Klubu Absolwenta

Spotkanie Klubu Absolwenta

Absolwenci, Aktualności Comments Off 67

Już po raz kolejny w ramach Klubu Absolwenta odbyło się spotkanie na które przybyli nasi absolwenci. Spotkanie miało miejsc 24 maja br. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie. W spotkaniu uczestniczyła nasza zaprzyjaźniona pani Katarzyna Chrzanowska, doradca zawodowy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Tarnowie oraz Kierownik Internatu Pan Marek Słowik. Podczas  spotkania młodzi ludzie chętnie opowiadali o swojej obecnej sytuacji zawodowej i prywatnej. Nie zabrakło także powrotu do wspomnień z okresu pobytu w Centrum.

Pani Katarzyna Chrzanowska, zachęcała młodzież do korzystania z bezpłatnego wsparcia doradców zawodowych oraz pomocy w znalezieniu pracy poprzez wizytę w siedzibie tarnowskiego Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej i Centrum Edukacji i Pracy. Dziękujemy Wszystkim przybyłym Absolwentom za przybycie na spotkanie i życzymy im samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij