Nadchodzą wakacje

Nadchodzą wakacje

Aktualności, Bez kategorii Comments Off 59

Czas szybko płynie – niedawno rozpoczynaliśmy rok szkolny 2021/2022, a już  zbliża się okres wakacji.

Tegoroczny „Piknik na zakończenie roku szkolnego” w Centrum Kształcenia Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie odbył się 7 czerwca.

Pogoda dopisała a kadra opiekuńczo – wychowawcza przygotowała wiele atrakcji. Dwugodzinne spotkanie wypełniły przede wszystkim wspólne zabawy i konkursy wśród których,  największym zainteresowaniem cieszyły się takie konkurencje jak: tworzenie mumii, przeciąganie liny, rzut poduszką na odległość, nadmuchiwanie baloników z niespodziankami, skoki na skakankach na czas.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji byli nagradzani słodyczami i brawami oraz uznaniem kolegów i koleżanek. Po wspólnej zabawie czekała na uczestników wspólna kolacja. Całe spotkanie upłynęło bardzo szybko, w radosnej atmosferze i niewątpliwie przyczyniło się do budowy dobrych nastrojów wśród uczestników przed rozpoczęciem wakacji. Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za wspólną zabawę.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij